Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Jasełka 2018

„Jest taki dzień -

bardzo ciepły, choć grudniowy.

Jest taki dzień -

w którym gasną wszystkie spory...”

 

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku, a szkolna wigilia jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu uczniów, nauczycieli oraz wszystkich pracowników.

W świąteczny klimat wprowadziły wszystkich bożonarodzeniowe jasełka, przygotowane tradycyjnie przez uczniów klasy trzeciej.

Czas Świąt Bożego Narodzenia powoduje, że uroczystość jasełkowa dostarcza wielu wrażeń i wzruszeń. Tak było i w tym roku! Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa szukających schronienia. Wokół szopki pojawiły się postacie związane z przyjściem Dzieciątka na świat. Magiczny nastrój ogarnął przybyłych gości za sprawą pięknych kolęd i wzruszającego tekstu jasełek. Pani Dyrektor złożyła wszystkim obecnym na spotkaniu życzenia świąteczne i noworoczne.

Po części artystycznej uczniowie udali się na spotkanie opłatkowe do swoich klas, by tam razem z wychowawcą i rodzicami świętować ten wyjątkowy czas.

Serdecznie dziękujęmy: Pani Ani Włodarczyk za przygotowanie oprawy multimedialnej, Państwu Małgorzacie i Tadeuszowi Tuz za wykonanie wyjątkowej dekoracji oraz Rodzicom za przygotowanie pięknych kostiumów.

Bogusława Hawron

Foto

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII:

http://szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-497.html

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 2350457