Las wolności

„Tu wszędzie jest nasza Ojczyzna”

To dobrze, że możemy cieszyć się wolnością i dzielić radością ze wszystkimi, którzy nas otaczają. Dlatego też posadziliśmy 25 pięknych drzewek – sosny limby podarowanych przez Nadleśnictwo Prudnik, uświetniając w ten sposób 100 - lecie odzyskania Niepodległości. Przedstawiciele wszystkich klas, grup przedszkolnych, pracowników, przy ogromnym wsparciu pana Andrzeja Tomczyka ( Nadleśnictwo Prudnik), pana Marcina Wolskiego i Dominika Kraus (OSP Moszczanka), pana Tadeusza Tuz (pracownik ZSP w Moszczance) mieli swój udział przy posadzeniu jednego z wielu drzewek. Każde z nich zostało oznakowane kokardą w barwach narodowych.

Jesteśmy wdzięczni Nadleśnictwu za podarowanie nam sadzonek. Dziękujemy za dzielenie z nami radości i okazywanie dumy z wolności jaką, na co dzień przeżywamy w naszej Małej Ojczyźnie. Niech „Las Wolności” będzie symbolem naszego oddania, dumy i daje poczucie bezpieczeństwa naszym dzieciom.

Jolanta Brudniak

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: