PODSUMOWANIE EUROPEJSKIEGO PROJEKTU „MY SCHOOL”

W minionym roku szkolnym, w ramach programu eTwinning, uczniowie klasy VII realizowali europejski projekt „My school”.

Partnerami projektu były szkoły z Rumunii i Turcji. Projekt miał na celu poznanie specyfiki funkcjonowania szkół w różnych krajach europejskich. Uczniowie nagrywali filmy, przygotowywali prezentacje multimedialne, wykonywali zdjęcia, pisali listy, prezentując i dokumentując w ten sposób różne działania każdej ze szkół. Współpraca przyniosła wiele korzyści: uczniowie poznali życie szkolne swoich zagranicznych rówieśników, doskonalili umiejętności językowe oraz umiejętności posługiwania się nowoczesnymi technologiami informacyjno-komunikacyjnymi. Wszystkie działania zostały zebrane i przedstawione w formie czasopisma internetowego.

Zapraszamy do odwiedzenia podanej strony internetowej

Małgorzata Gibek