Wycieczka do Świata Dinozaurów

W świat dinozaurów wyruszyliśmy wspólnie - przedszkolaki, rodzice i pracownicy przedszkola.

Środa - 27 czerwca - zapowiadała się pogodowo nieciekawie. Niebo zasnute było ciemnymi, deszczowymi chmurami. Humory jednak mieliśmy doskonałe i pogoda nie była wstanie nam ich popsuć. Pod szkołę podjechały dwa autobusy z niezwykle sympatycznymi kierowcami i po sprawdzeniu listy obecności, wyruszyliśmy po przygodę.

O dziwo… w Krasiejowie powitało nas słoneczko, które towarzyszyło nam w trakcie zwiedzania Parku Dinozaurów. Epoka tych prehistorycznych zwierząt zawsze była tematem, który dzieci bardzo interesował i zetknięcie z rzeźbami dinozaurów w rzeczywistych rozmiarach, wysłuchanie dawki ciekawie podanej wiedzy przez przewodniczkę, to była nie lada atrakcja. Jeśli dołożyć do tego oceanarium, kino 5D i szaleństwa na wielkim placu zabaw to ilość śmiechów, radości mogliśmy liczyć w kilogramach.

Wycieczka do Krasiejowa to był niezwykły czas, w którym cała społeczność przedszkolna mogła spędzić razem. Dla sześciolatków to był miły akcent na pożegnanie z przedszkolem, dla pozostałych dzieci zapowiedź dalszych, dobrych chwil w przedszkolu.

Wszystkim życzymy słonecznych wakacji i bezpiecznego powrotu we wrześniu.

Do zobaczenia.

Edyta Worożańska