Pożegnanie starszaków w przedszkolu w Łące Prudnickiej

I znów nadszedł pożegnania czas. Kolejna grupa przedszkolaków pójdzie do I klasy.

Dzisiejszego dnia zostali oni pożegnani przez młodsze dzieci, które wraz z paniami przygotowały kolorowy program artystyczny. Przez panią Dyrektor, która w ciepłych słowach życzyła im powodzenia na nowej drodze życia, a także przez rodziców, którzy  przygotowali dla każdego absolwenta pamiątkowy album i tablo. Pani Dyrektor bardzo gorąco podziękowała wszystkim rodzicom za ogrom pracy i serca włożony we współpracę z przedszkolem w wychowaniu przyszłych uczniów. Na koniec były zabawy z „Królem Julianem” (kolorowe bańki mydlane, malowanie buzi i włosów, tańce), no i oczywiście słodki poczęstunek. Mimo smutku związanego z rozstaniem było bardzo kolorowo, tanecznie, smacznie i wesoło. A teraz wszystkim życzymy ciekawego, ciepłego, wesołego i bezpiecznego wypoczynku na WAKACJACH.

Ewa Pelczar, Marzena Michalik i Maria Smętek

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: