Mały OMNIBUS [Łąka Prudnicka]

Aby zajęcia dla dzieci były jeszcze atrakcyjniejsze postanowiłam je planować razem z nimi. Umówiliśmy się, że będą przynosiły do przedszkola różne ciekawe przedmioty i opowiedzą innym dzieciom o nich. Najwięcej ciekawostek przyniosła Kalina Dyda, były to: kolejne stopnie (belki) zdobyte w Karate, które uprawia; krążek, szalik i zdjęcie kolegi w rynsztunku bramkarza hokejowego Opolskiej Drużyny Młodzików; lupa; kawałek lawy; świeża figa; zdjęcie Chopina; Aloes. Wiedzę dziewczynki uzupełniałam informacjami z internetu lub książek, prezentacjami multimedialnymi, muzyką, a także zabawami badawczymi (Aloes). Zajęcia były ciekawe, dzieci z niecierpliwością czekały na nie, a Kalinka zdobyła sprawność Małego OMNIBUSA, gdyż jej wiedza dotyczyła wielu różnych dziedzin życia i nauki.

Ewa Pelczar

Licznik odwiedzin: 2098312