KONKURS PIOSENKI

W dniu 12 czerwca w naszym przedszkolu odbył się kolejny konkurs piosenki „Złota nutka”.

Dzieci jak co roku przygotowywały dowolną piosenkę, którą chciały zaśpiewać przed dziećmi, jury, rodzicami oraz nauczycielami. Przedszkolaki śpiewały piosenki z repertuaru dziecięcego z podkładem muzycznym. Wszystkie były doskonale przygotowane, wystąpiły w eleganckich strojach, a niektóre wzbogaciły swój występ rekwizytami. Jury oceniało dobór repertuaru, muzykalność, walory głosowe oraz ogólny wyraz artystyczny. Wszyscy dobrze się bawili, było dużo emocji, a jeszcze więcej dziecięcej radości i uśmiechów. W grupie starszaków główne nagrody zdobyło troje dzieci, a w grupie maluchów dwoje dzieci. Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu zostali wyróżnieni nagrodami pocieszenia. Cieszymy się, że mamy tak chętne i uzdolnione dzieci.

Judyta Licznar