Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

KLASA VI ORAZ VII NA ZIELONEJ SZKOLE W GÓRACH Witojcie!

Chciałach by wam ino pedzieć, co sakramencko pikna była ta wyciecka do Zakopanego.  Terozki syćkie ludziska łobaccie jak piknie nasze dziecioki łopisały wyciecke do Tater. Tak wincej nie godom. Trzymcie sie. Hej!

J. Trybel

Z DZIENNIKA TATERNIKA:

„Dzień czwarty był jednym z najlepszych. Tego dnia bardzo dużo zwiedzaliśmy co jest ogromnym plusem ( Kościół – Bazylika Matki Bożej Fatimskiej, wjazd wyciągiem na Gubałówkę, zjeżdżalnia grawitacyjna, Krupówki i ognisko).”                                                  Kinga

 

„Byliśmy w Bazylice w Wadowicach, jedliśmy kremówki papieskie. Świetnie bawiliśmy się w Inwałdzie. Cała wycieczka była bardzo udana.”

Dawid

 

„Pokonałam dzisiaj samą siebie!  Weszliśmy na Gęsią Szyję. Schody jakby nie miały końca, ale w końcu się udało! Poza tym byliśmy na Rusinowej Polanie, a przewodnik opowiadał o tych rejonach.”

Łucja

 

„W czwartek jedliśmy kiełbaski z grilla i świętowaliśmy urodziny Tymka. Długo trzeba by opowiadać o niesamowitych wrażeniach i frajdzie… Cała wycieczka była super!”      

Marta

 

„Bardzo nam się podobało Choć czas leciał nieubłaganie, doceniałyśmy każdą sekundę naszego pobytu… Jedzonko w hotelu było pyszne, a basen tylko to dopełnił Najbardziej podobało się nam zjeżdżanie rynnami i pobyt na Gubałówce (szczególnie wjazd wagonikiem) Uwielbiamy takie wycieczki i nie możemy się doczekać następnych.”

Asia i Karolina

„Było rewelacyjnie. Najbardziej podobał nam się basen, wieczór gawęd, zakupy na Krupówkach i reszta ciekawych i interesujących rzeczy. Bardzo podobały nam się wieczory na balkonie.” 

Pola i Emilka

 

„Pojechaliśmy 21 maja na Zieloną Szkołę. Było super. Zwiedzaliśmy wiele ciekawych miejsc, m.in. Zakopane, Inwałd, Wadowice, Gęsia Szyja i wiele innych. Były też bardzo ciekawe zajęcia edukacyjne. Naszym zdaniem takich wycieczek powinno być więcej.”

Oliwia i Amelka

„Bardzo podobał nam się długi pobyt na Krupówkach, wieczór gawęd, skocznia narciarska i Park Rozrywki w Inwałdzie. Bardzo chciałybyśmy powtórzyć tę wycieczkę.”

Maja i Mela

Foto

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII:

http://www.szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-421.html

 

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 2381438