Dzień dobry-co słychać?

„Dzieci prezentują swoje zainteresowania i pasje”-bo talent ma każdy, tylko trzeba umiejętnie go odkrywać i pomóc rozkwitnąć.

Wśród wielu dzieci, zaproszonych do programu p. Marka Karpa znalazły się dwie uczennice z naszej szkoły. Była to Hania Gołowkin, która występując przed zebraną publicznością w kimonie, opowiedziała o swojej sportowej pasji – o karate oraz Julia Szpara, która już swoim ubiorem- mundurek zuchowy, dała zebranym do zrozumienia , że jest  zuchem i realizuje się
w pracy indywidualnej i zespołowej gromady „Kolorowe Motyle”. Razem opowiedziały, co dzieje się na zbiórkach, jakie sprawności zdobywały, a nawet odśpiewały piosenkę „Idzie zuch”.

Spotkanie wśród prezentujących swoje pasje ( artystyczne, sportowe, turystyczne, wokalne, taneczne) innych dzieci dało naszym dziewczynkom poczucie spełnienia i radość, że mogły o tym opowiedzieć wszystkim zebranym w Prudnickim Ośrodku Kultury gościom.

Za zaproszenie dziękujemy!

Jolanta Brudniak