NIEZWYKŁA NOC SPĘDZONA W SZKOLE

Nasza klasa VII spędziła niezapomnianą noc w szkole z 11 na 12 maja.

W tym spotkaniu wzięła też udział nasza koleżanka Ola Pytel, z którą kiedyś chodziliśmy do klasy. Bardzo ucieszyła nas jej obecność. Gdy o 17:30 przyszliśmy do szkoły, to szybko rozpakowaliśmy rzeczy i pobiegliśmy na salę gimnastyczną, gdzie chłopcy przygotowali gry i zabawy z piłką. Później graliśmy w milionerów, kalambury i inne gry zespołowe. O godzinie 20:30 dotarła do nas zamówiona pizza, którą zjedliśmy ze smakiem. Zaplanowaliśmy sobie oglądanie filmu, ale okazało się, że nie było Internetu. Po kolacji nadszedł czas na niespodziankę przygotowaną przez Paulinę, Amelkę i Emilkę. Podczas tej zabawy szkoła zamieniła się w „dom strachów”. Ta niespodzianka była nieco straszna, dostarczyła nam dreszczyku emocji i podniosła nasz poziom adrenaliny. Żartowaliśmy sobie, że ta zabawa to był nasz zaplanowany film w realu. O północy nastała cisza nocna, ale niektórzy jeszcze cicho ze sobą rozmawiali. Pobudkę mieliśmy o godzinie 7:00. Po spakowaniu naszych rzeczy, wszyscy przystąpili do sprzątania szkoły. Pomimo deszczowej pogody i braku połączenia z Internetem bawiliśmy się rewelacyjnie i to spotkanie jeszcze bardziej nas zintegrowało. Chcielibyśmy więcej takich spotkań.

Uczniowie klasy VII