KONCERT PUZONOWY w Przedszkolu (20.04.2018 r.)

Przedszkole w Łące Prudnickiej odwiedzili niezwykli goście.

Byli to uczniowie ze Szkoły Muzycznej w Prudniku: Natalia, Adam, Szymon i Wiktor wraz ze swoją nauczycielką panią Justyną Kowalczyk. Przygotowali oni przepiękny koncert. Była muzyka ludowa („Czerwone jabłuszko”), muzyka klasyczna („Eine kleine Nachtmusik” Mocarta), muzyka klasyczna („Haleluja”), muzyka bajkowa („Pszczółka Maja”) i kilka innych. Pani Justyna miłym i ciepłym głosem tłumaczyła przedszkolakom budowę i brzmienie puzonu. Dzieci w skupieniu, z zaciekawieniem i z błyszczącymi oczkami słuchały koncertu. Każdego wykonawcę nagradzały gromkimi brawami. Koncert był dla dzieci i pań niezwykłym przeżyciem. Także uczniowie i pani Justyna, byli zauroczeni postawą naszych przedszkolaków podczas koncertu. Obie strony zadeklarowały, że nie będzie to jedyne spotkanie.

Ewa Pelczar

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: