KORESPONDENCJA MIĘDZYSZKOLNA

W województwie podkarpackim, powiecie niżańskim, w gminie Harasiuki, leży pięknie położona wieś-Gózd. W tej wsi istnieje mała szkoła podstawowa.

W klasie I jest zaledwie 4 uczniów. Na pewno mało kto o niej słyszał. Ale zupełnie przypadkiem, szczęśliwym przypadkiem – dowiedzieliśmy się o swoim istnieniu. Oni o Moszczance i wspaniałych uczniach z trzeciej klasy, a my - o sympatycznych, otwartych na przyjaźnie uczniach ze szkoły w Goździe.  Dzięki współpracy nauczycieli, Fb i dzieciom, narodziła się korespondencja międzyszkolna. Listy piszą uczniowie klasy trzeciej ze wszystkimi uczniami szkoły w Goździe.  Tematów jest wiele, więc korespondencja kwitnie. Wiele radości sprawiły nam ostatnie listy od kolegów i właśnie wczoraj wysłane zostały nasze.

Może kiedyś uda nam się spotkać? Na razie jesteśmy siebie bardzo ciekawi i chcemy  jeszcze wiele o sobie, naszej szkole i miejscowości napisać.

Elżbieta Bury