UROCZYSTOŚĆ DNIA BABCI I DZIADKA [ŁĄKA PRUDNICKA]

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas, na każdy smutek mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie.

Wnuki to czują i wiedzą, dlatego w dniu 31 stycznia 2018 r. dzieci z Publicznego Przedszkola w Łące Prudnickiej  zaprosiły do Wiejskiego Domu Kultury swoje Babcie i Dziadków na uroczystość, która odbyła się z okazji ich święta, aby podziękować im za dobro i bezgraniczną miłość.
   Zaproszeni goście – frekwencja nie byle jaka, bo 100 procentowa , mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieci bardzo przeżywały występ, ale pod czujnym okiem wychowawczyń recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i składały życzenia. Wszyscy z dumą patrzyli na wnuczęta i gromkimi brawami podziękowali im za występ. Niejednej babci i dziadkowi łezka zakręciła się w oku.
 Po części artystycznej przedszkolaki wręczyły gościom własnoręcznie lub z  niewielką pomocą zrobione  upominki i zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek.
   Była to naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków! Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy jak zawsze nie zawodnie włączyli się do pomocy w przygotowaniach uroczystości.

Marzena Michalik

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: