Dzień uśmiechu i radości

25 styczeń to, w przedszkolu w Moszczance, dzień uśmiechu, radości, to dzień spotkania Babć, Dziadków i wnuków.

Dzieci niecierpliwie wyczekiwały tej chwili, gdy ich ukochani Dziadkowie odwiedzą ich w przedszkolu i zobaczą to wszystko co od dłuższego czasu przygotowywały. Punktualnie o godzinie 13.00 w sali gimnastycznej ZSP, gdy wszyscy zaproszeni goście przybyli, rozpoczęły się prezentacje dzieci. Grupa maluszków zaprezentowała się w dwóch tańcach – Groziku i Trojaku, w inscenizacji wiersza „Mój dziadek”, w ilustracji ruchowej piosenki o Babci i Dziadku. Starszaki natomiast wystawiły przedstawienie teatralne „Legenda o smoku Wawelskim”. Po wręczeniu upominków i słodkim poczęstunku, rozpoczęła się wspólna dla Babć, Dziadków i dzieci, zabawa taneczna z wodzirejem. Pan Andrzej, jak z zawsze pełen dobrej energii, wspaniale porwał wszystkich do zabawy. To był naprawdę dzień pełen uśmiechu, radości i podziękowań.

Edyta Worożańska

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: