„CHRISTMAS CARDS EXCHANGE 2017”

Z przyjemnością pragnę poinformować, iż w listopadzie i grudniu uczniowie klas II i III wraz z uczniami z Hiszpanii realizowali projekt świąteczny „Christmas Cards Exchange”. Celem projektu było przygotowanie kartek świątecznych i wysłanie ich do szkoły partnerskiej.

Uczniowie z zapałem i ogromnym zaangażowaniem przystąpili do wykonania tego zadania. Technika wykonania prac była dowolna, więc każdy mógł zaprezentować swoje zdolności artystyczne.  Na kartkach pojawiły się życzenia świąteczne w języku angielskim i krótkie pozdrowienie świąteczne w języku polskim. Przedsięwzięcie to pozwoliło uczniom poznać kolegów z odległego kraju, rozwinąć ich zdolności plastyczne i językowe oraz zetknąć się z tradycjami bożonarodzeniowymi  hiszpańskich rówieśników. Wiele radości sprawił uczniom moment, w którym otrzymali kartki od zagranicznych kolegów. Każdy uczestnik projektu otrzymał na pamiątkę wybraną przez siebie świąteczną kartkę.

Małgorzata Gibek

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: