Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Ten jeden niezwykły dzień…

Szkolna wigilia jest wyjątkowym wydarzeniem w kalendarium naszej placówki. Otwiera serca, wyzwala najlepsze emocje i uczucia, łączy społeczność szkolną-uczniów, rodziców, pracowników szkoły-obecnie pracujący i emerytowanych.

    Tegoroczne spotkanie wigilijne rozpoczęło się przedstawieniem jasełkowym klasy III. Składało się ono z kilku odsłon, które prezentowały historię szukających schronienia Marii i Józefa, diabelskie rozterki króla Heroda, wędrówkę Trzech Króli i rozmowy pastuszków. Po jasełkach mieliśmy przyjemność wysłuchania kolęd pięknie zagranych na pianinie przez naszego rodzica - panią Swędrowską razem z córką Kasią. Pani Dyrektor złożyła wszystkim obecnym na spotkaniu życzenia świąteczne i noworoczne.

    Po części artystycznej uczniowie udali się na spotkanie opłatkowe i posiłek wigilijny do swoich klas, by tam razem z wychowawcami i zaproszonymi rodzicami przeżyć wspólnie święto narodzin Chrystusa. Pięknie nakryte stoły, przystrojone choinki, bożonarodzeniowe dekoracje w klasach budowały nastrój i świąteczny charakter tego wyjątkowego dnia w szkole.

Elżbieta Bury

Foto

Foto

Foto

Foto

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII:

http://www.szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-360.html

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 1866743