Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Mikołaje są na świecie… czyli klasa V w krainie LEGO

Że Mikołaje są na świecie przekonali się uczniowie klasy V w mroźny, wtorkowy poranek. Nic nie podejrzewając, jak co dzień przyszli do szkoły, spakowani i przygotowani do zajęć.

    Kiedy zadzwonił dzwonek dowiedzieli się , że mają się ubrać i przejść do autokaru. Niektórzy byli bardzo zdziwieni inni nawet lekko przerażeni. Kiedy autokar ruszył dzieci dowiedziały się, że jadą do Wrocławia zwiedzić największą w Polsce Wystawę Budowli z Klocków LEGO. Radość była ogromna.

Sama wystawa była połączeniem edukacji z zabawą. Wśród uczniów największe zainteresowanie wzbudził 11-metrowy samolot prezydenta Stanów Zjednoczonych, zbudowany z miliona klocków oraz postać Roberta Lewandowskiego. W czasie zajęć w kąciku zabaw uczniowie mieli okazję rozbudzić swoją wyobraźnię i pomysłowość, wykonując własne konstrukcje z klocków.

Kolejną, ogromną atrakcją wyjazdu okazała się możliwość zwiedzenia PGE Wrocław. Dzieci zobaczyły szatnię zawodników, salę konferencyjną, sale odnowy. Miały również możliwość wejścia na płytę stadionu, dla niektórych było to spełnienie marzeń.

Dziękujemy Św. Mikołaju

Małgorzata Tuz

Foto

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII:

http://www.szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-351.html

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 1864053