„Mikołaj”

Dnia 5 grudnia zostaliśmy zaproszeni na „Mikołajki” do Wiejskiego Domu Kultury w Moszczance. Na początku powitały nas Panie animatorki – pomocnice Świętego Mikołaja, które zaprosiły wszystkich do wspólnej zabawy.

Po konkursach, tańcach, śpiewach i słodkim poczęstunku przyszedł czas na spotkanie z Mikołajem. Mikołaju!!! Mikołaju!!! Z takimi gorącymi okrzykami dzieci z niecierpliwością oczekiwały na pojawienie się Mikołaja. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Mikołaj został serdecznie przywitany i gorąco zaproszony do zabawy, tańca i śpiewu. Następnie Mikołaj został ugoszczony na krzesełku, ponieważ dzieci również dla niego przygotowały niespodzianki w postaci piosenek i prac plastycznych. Atrakcji  tego  dnia  było  bardzo  wiele,  pozostały  miłe  wrażenia  i  prezenty. Zwieńczeniem pełnego emocji spotkania były wspólne zdjęcia. To był bardzo udany i wesoły dzień! Bardzo dziękujemy i czekamy na Ciebie Mikołaju za rok!

Judyta Licznar

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: